Свято дитинства у Генічеську

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. До цього дня виконконкомом Генічеської міської ради підготовано та проведено низку святкових заходів: відкритий турнір з міні-футболу, відкритий чемпіонат Генічеська з настільного тенісу та святково-розважальну програму за участю героїв улюблених мультфільмів.
Ввечорі у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко розгорнулося яскраве дійство: діти приймали участь у численних конкурсах,іграх та забавах, відкрили власний ютуб канал, стали безпосереднімі учасниками шоу мільних пузирів, а наприкінці свята кожна дитина отримала солодощі та морозиво.
Виконком міської ради висловлює подяку за спонсонсорську допомогу приватному підприємцю Олександру Стрюкову.