Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні свята в районному Будинку культури пройшов святковий концерт з метою відзначити вагомий внесок працівників культури та народних майстрів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

З найкращими побажаннями привітав працівників культури та місцевих майстрів голова Генічеської міської ради Олександр Тулупов, та відзначив нагродами:

Міжуру Інну Валеріївну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Шкроб Ольгу Анатоліївну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Козачка Євгена Олександровича , викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Гаркушу Вікторію Іванівну, керівника гуртка художньої самодіяльності Генічеського професійно-технічного училища №27.

Шапірко Ірину Іванівну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Корхута Андрія Васильовича ,методиста з реклами та преси, соліста Генічеського районного Будинку культури Генічеської районної ради Херсонської області.

Прихненка Олександра Володимировича ,письменника ,поета, члена Національної спілки фотохудожників України,Почесного громадянина міста Генічеська.

Шпака Володимира Андрійовича, художника.

Конєву Лілію Іванівну, художника.

Концертна програма була насичена яскравими вокальним і танцювальними номерами працівників районних Будинків культури, які нікого не залишили байдужим в залі.

У Генічеську відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва: 1 комментарий