«Україно! Я твоя дитина!»

Уже традиційно 1 червня кожного року в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей‒ прекрасне свято радості та надії.
Бо саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У цей день особливої уваги потребують діточки,котрі залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.Саме для таких категорійних дітей міста та району, а також для дітей з малозабеспечених родин, дітей учасників ООС працівники Генічеського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, працівники Генічеського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також працівники Служби у справах по дітям Генічеської РДА, провели свято дитинства«Україно! Я твоя дитина!» присвяченеМіжнародному Дню захистудітей. За підтримки спонсорської допомоги підприємців міста Генічеськ, а саме: ТОВ «Дніпро» – Кістечок Л.Д. – надали торти, сік та пряники, ПП «Славутич» – Гайдамака Т.І. і Сейтумеров М.С. надали солодощі, магазин «Еллада» Біленчиков О. надав цукерки та печиво, Осташевський І.А, Доган В.В. та Галько О.С. надали спонсорську допомогу для проведення ігрової та розважальної програми. Святкове дійство проходило в ресторані «Маклай». Для дітей була організована театралізована – розважальна програма з аніматором Богданом Казнавецьким та казковою Єльзою. Приймаючи участь у різних конкурсах та перемагаючи в них, учасники отримували призи та подарунки.В кінці свята усі діти ласували солодкими подарунками, а також безкоштовно відвідали розважальний майданчик біля кінотеатру «Україна».