52

УСВІДОМЛЕНЕ БАТЬКІВСТВО – ЩАСЛИВА РОДИНА

В Україні з 10 травня по 16 травня 2019 року проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім`ї та збереження репродуктивного здоров`я. Коли хтось вживає слова «планування сім’ї», то мова, зрозуміло, не про визначення дати весілля. Насамперед йдеться саме про дітей: коли їх мати та скільки, і як зробити, щоб такі важливі, визначальні моменти в житті, як поповнення в сім’ї, наставали тоді, коли цього хочуть чоловік та жінка. Іншою стороною цього питання є контрацепція – які методи застосовувати із усього різноманіття, що пропонує сучасна медицина. Однак у будь-якому випадку: що б не вибрали чоловік чи жінка для запобігання небажаної вагітності, це з усіх точок зору – і етичних, і моральних, і суто в контексті особистого здоров’я – на тисячу відсотків краще, аніж аборт! Як уникнути такої неприємної ситуації, як берегти репродуктивне здоров’я, як зробити інтимне життя здоровим та комфортним? Ці питання постійно потребують відповіді, до них повертаються знову і знову, не залежно від віку чи соціального статусу. Бо в них відображається життя, – індивідуальні, особливі моменти кожного, через які неможливо переступити, які нереально оминути, і краще, все ж таки, вирішити вчасно. 

Адже тільки в такому випадку – коли люди обирають цивілізовані, сучасні методи контрацепції і до народження дитини готуються заздалегідь, вважаючи це чи не найголовнішою подією в житті, тоді й можна сподіватися на народження здорових дітей у здорових та щасливих батьків.

Саме тому 10 травня 2019 року фахівцями Генічеського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з волонтерським загоном  Генічеського медичного училища проведено вуличну акцію  на тему «Усвідомлене батьківство – щаслива родина!».

            Під час акції було охоплено 100 осіб з числа пересічних громадян  міста, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та надано просвітницькі буклети.

Під час проведення акції серед пересічних громадян міста розповсюджувались інформаційні матеріали відповідного спрямування.

     Спеціалісти центру наголошували: «Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому!».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.