Увага, оголошується конкурс!

Виконавчим комітетом Генічеської міської ради з 11 січня 2018 року оголошується конкурс із визначення підприємства (організації) — робочого органу, яке буде залучено організатором на договірних умовах для здійснення функції  робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Генічеську.

Організатор — виконавчий комітет Генічеської міської ради.

Для отримання детальної інформації про порядок проведення конкурсу, іншої інформації з питань конкурсу можна звернутися за контактним телефоном: 3 57 62, 3 70 25, крім суботи, неділі та святкових днів з 08:00 до 16:00 години або на сайті Генічеської міської ради genich-rada.gov.ua

Умови конкурсу

До участі в конкурсі допускається підприємство (організація), що має фахівців   в   галузі   автомобільного   транспорту,   матеріальні   ресурси   та технології, а також досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень.

На робочий орган покладаються функції з належної підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Генічеську, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносив між організатором та автомобільним перевізником — переможцем конкурсу.

Перелік документів, що надаються для участі у конкурсі:

• заява на участь у конкурсі (встановленої форми);
  • копія Статуту;
  • копія довідки з ЄДРПОУ;

• кошторис видатків для забезпечення і підготовки матеріалів конкурсу з перевезення пасажирів;
  • інформація про фахівців, яких буде залучено до підготовки матеріалів конкурсу із перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та про досвід роботи підприємства;

—   зразки матеріалів конкурсу (паспорт автобусного маршруту, умови
проведення конкурсу, аналіз одержаних від претендентів пропозицій та їх
оцінка, протокол засідання конкурсного комітету, договір про перевезення

пасажирів автобусним маршрутом загального користування з переможцем конкурсу);

• опис матеріальних    ресурсів    та    технологій,    які     передбачається використовувати   для   забезпечення   функціонування  робочого   органу  та підготовки необхідних документів;

— інші матеріали.

Пропозиції на участь у конкурсі подаються претендентами у запечатаному конверті. Подання пропозицій не в повному обсязі, подання в пропозиціях недостовірної інформації, а також несвоєчасне надання пропозицій є підставами для недопущення претендента до участі у конкурсі.

Не допускаються для участі а конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють окремих автомобільних перевізників.

Конкурс відбудеться «13» лютого 2018 року о 14:00 години за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська, 8, виконавчий комітет Генічеської міської ради.

Зразок заяви на участь у конкурсі та додаткову інформацію можна отримати у організатора за вказаною вище адресою з «11» січня 2018 року

Строк прийняття документів на конкурс: з «11» січня 2018 року по «09» лютого 2018 року.

Адреса, за якою подаються документи: м. Генічеськ, вул. Міська, 8, виконавчий комітет Генічеської міської ради;

режим роботи: з 08.00 до 16.00 години, перерва на обід: з 12.00 до 13.00 години, закінчення роботи у п’ятницю.

Телефони для довідок: (05534) 3 57 62

Виконавчий комітет Генічеської міської ради