19

Увага роботодавцям рекреаційної сфери!

Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає суб’єктів готельного бізнесу підвищити розмір зарплат найманим працівникам!

         За результатами проведеного аналізу поданої звітності за 2018 рік, суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері готельного бізнесу та даних на сервісі бронювання житла «Booking.com» слід відзначити, що певні готелі позиціонують себе як заклади преміум-класу та вартість проживання в готельному номері за добу становить від 1200 гривень та вище. Однак відповідно поданої звітності з єдиного внеску суб’єкти господарювання виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні, або наближену до мінімальної. Отримуючи значні прибутки та водночас виплачуючи заробітну плату на рівні мінімальної є підстави вважати про ймовірність її виплати в «конвертах», що призводить до несплати належних податків та зборів до бюджету. 

         Про дані факти свідчить інформація сайту з пошуку роботи «work.ua», через який роботодавці готельного бізнесу здійснюють пошук найманих працівників із заробітною платою від 8000 гривень. Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає на партнерській основі суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері готельного бізнесу, офіційно підвищити рівень заробітної плати найманих працівників та сплачувати податки і збори згідно чинного законодавства з метою уникнення проведення контрольно – перевірочних заходів.

                                                                       За інф. Генічеського управління

                                                                       ГУ ДФС у Херсонській області,

                                                                      Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.