Відбулося засідання комісії з перегляду найменування вулиць міста Генічеськ та проведення громадських слухань.

У вівторок, 14 липня 2015 року, відбулося засідання комісії з перегляду найменування вулиць міста Генічеськ та проведення громадських слухань. На порядку денному розглядалося питання щодо визначення вулиць, провулків (інших об’єктів) в місті Генічеськ, відносно яких, у відповідності із приписами чинного законодавства, необхідно вжити заходів щодо їх перейменування. За результатами обговорення та враховуючи історичні довідки, надані Генічеським краєзнавчим музеєм, визначено, що перейменуванню підлягають 18 вулиць та провулків, а саме:

• вулиця Леніну,
  • вулиця, провулок Артема,
  • вулиця, провулок Володарського,
  • вулиця, провулок Воровського,
  • вулиця Дзержинського,
  • провулок Калініна,
  • вулиця Свердлова,
  • вулиця Кірова,
  • вулиця Червоного Жовтня,
  • вулиця Куйбишева,
  • вулиця Крупської,
  • вулиця, провулок Петровського,
  • вулиця Орджонікідзе
  • вулиця Урицького.

Також, на наступному тижні вирішено розпочати громадські слухання по вищезазначеному переліку.