Відбулося засідання виконавчого комітету Генічеської міської ради

17 січня 2019 року відбулася чергове засідання виконавчого комітету Генічеської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Тулупова, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися життєдіяльності громади.
Основними питаннями засідання стало: про стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2018 рік та про підсумки виконання міського бюджта за 2018 рік

1.Про стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2018 рік

2 .Про підсумки виконання міського бюджету за 2018 рік

3.Про погодження розрахунків на визначення розцінок з надання додаткових послуг комунальним підприємством «Генічеське ВУВКГ»