Відбулися громадські слухання щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Генічеськ” Бурліну А.А.

6 травня 2019 року 015.00 годині у приміщенні міської ради відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ». Розглядалося клопотання трудового колективу КП «Генічеське ВУВКГ» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ» – мешканцю міста – БУРЛІНУ АНАТОЛІЮ АНДРІЙОВИЧУ У, 1940 року народження, за результатами було одноголосно рекомендовано відповідно до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ», затвердженого рішенням сесії від 30 березня 2016 року №98, винести проект рішення про «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ» Бурліну Андрію Анатолійовичу на розгляд сесії.