Виконком Генічеської міської ради повідомляє

Оприлюднення проектів рішень Генічеської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами м. Генічеськ» і відповідних аналізів регуляторного впливу здійснено в мережі Інтернет на сторінках офіційного сайту Генічеської міської ради – www.genichrada.gov.ua та на інформаційному стенді у приміщенні міськвиконкому.

Зауваження та пропозиції надсилаються на адресу розробника проекту- спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань підприємницької діяльності Емірову А.Р. (75500, м. Генічеськ, вул. Міська, 8).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акту.