У Генічеську відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, генічани разом з усією країною відзначають День Гідності та Свободи.

Представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, волонтери, військові зібралися в Генічеському районному будинку культури щоб віддати шану тим, хто був у перших рядах борців за Свободу та Гідність, за європейське майбутнє України.

Адже саме 21 листопада 2013 року небайдужа молодь вийшла на Майдан Незалежності на знак протесту проти відмови колишнього уряду від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Пізніше невеликі мітинги переросли в Революцію Гідності й призвели до переломних подій в Україні.

Міський голова Олександр Тулупов зазначив,
«У сьогоднішніх важких випробуваннях всім нам треба об’єднати зусилля заради майбутнього нашого міста, районну та України, бо всі разом ми — сила»