Запрошуємо до здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2018»

Починаючи з 2009 року в Україні започатковано проведення Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», яка стала найбільш очікуваною подією для талановитих дітей і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».   Премію створено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики і можуть здивувати по справжньому.

До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), які вже мають нагороди, дипломи, свідоцтва, відео, які підтверджують досягнення дитини. Премія охоплює всіх обдарованих дітей України. Прийом анкет учасників та інших документів проводиться до 20 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті премії www.divo-dutuna.com, прочитавши положення про проведення премії або за телефоном (044) 490-92-63.