Запрошуємо на громадські слухання!

Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчим комітетом Генічеської міської ради 18 лютого 2019 року в 15.00 годині в залі засідань за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська, 8 будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної забудови в північній частині  міста  Генічеськ Херсонської області (територія в районі ВПТУ-17).

Всіх бажаючих просимо взяти участь у слуханні.

Матеріали вище зазначеної містобудівної документації для ознайомлення знаходяться  приміщенні відділу містобудування та  архітектури виконкому Генічеської міської ради.

(м. Генічеськ, вул. Міська, 8, кабінет №9, з 8.00 до 17.00 у робочі дні)

Телефон для довідок:  (05534) 3-40-55

Начальник відділу містобудування

та архітектури                                                                     С.Ю.Олешко