Запрошуємо всіх на благодійну виставу – казку-мюзікл “Аліса та чарівний годинник” в рамках проекту «Генічеськ – територія добра»

14 квітня 2019 року на вас чекає вистава казки: о 16.00 годині у залі Генічеського районного будинку культури.

Квитки можна придбати за адресою: проспект Миру, торговий центр, лабораторія краси “Елена”. Вартість квитків від 75 до 150 гривень. Довідки за телефонами: 099 730 68 85, 097 445 28 29.

Всі зібрані кошти будуть використані на придбання дитячого майданчику для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Організатори проекту: Генічеська міська рада, Геничеська районна рада, Районний Будинок культури, лабораторія краси Олени Бартеньєвої.

Виконком Генічеської міської ради