Завершився відкритий зимовий Чемпіонат міста Генічеськ з футболу.

17 лютого 2019 року відбулися матчі заключного туру відкритого зимового Чемпіонату міста Генічеськ з футболу 2018-2019 року.

За результатами матчів маємо наступні результати:

«Стокопані» – «Арсенал» – 1:2 (1:1)

«Вікторія» – «Рассвет» – 1:5 (1:0)

«Промінь» – «Фенікс» – 3:0 (технічна поразка “Феніксу” за неявку).

Четвертий рік поспіль золоті медалі чемпіонів завоювали футболісти «Світанку» з Сиваського. Кращим бомбардиром Чемпіонату став нападаючий «Світанку» Василь Соболь.

Нагороди чемпіонам та призерам (срібло – «Промінь» (Олексіївка), бронза – «Вікторія» (Азовське)  вручили Генічеський міський голова Олександр Тулупов та голова районної федерації футболу Віталій Солоп.

У цей день відмічав свій 65 – річний ювілей ветеран районного футболу Олександр Миколайович Синча. Генічеська міська рада та районна федерація футболу вручили імениннику диплом за вагомий внесок у розвиток генічеського футболу.

Директор КП «Стадіон «Будівельник» Юрій Леснічий