До уваги власників квартир багатоквартирних будинків, в яких не створено обєднання співласників багатоквартирних будинків

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ!

Повідомляємо, що відповідно до статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Вам необхідно до 01 липня 2017 року прийняти рішення щодо визначення управителя та його повноважень стосовно управління вашого багатоквартирного будинку.

У разі не прийняття Вами рішення щодо визначення управителя та його повноважень стосовно управління вашого багатоквартирного будинку,  відповідно до пункту 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Враховуючи зазначене, просимо Вас на загальних зборах власників квартир багатоквартирного будинку розглянути питання щодо визначення управителя та його повноважень стосовно управління вашого багатоквартирного будинку до 01 липня 2017 року та надати один примірник протоколу загальних зборів до міськвиконкому. У разі невиконання зазначених заходів, міськвиконкомом на конкурсних засадах буде призначено управителя вашого багатоквартирного будинку.

Виконком міської ради»